Noyen » Oferty pracy » Specjalista ds. Zakupów
15 styczeń 2021

Specjalista ds. Zakupów

Firma NOYEN Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów przemysłowych urządzeń myjących na rynku polskim, jak i właścicielem patentów dotyczących efektywnego mycia z wykorzystaniem technologii ultradźwiękowych i innowacyjnych preparatów chemicznych. Dodatkowo firma wykonuje inne urządzenia przemysłowe wyposażone w zaawansowane funkcje automatyczne i zrobotyzowane.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Zakres zadań:

  • prowadzenie negocjacji cen w transakcjach zakupowych,
  • obsługa zamówień w systemie ERP,
  • nadzór nad terminowością realizacji zamówień,
  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami w zakresie realizacji zamówień, monitorowanie dostępności i zmienności cen,
  • optymalny wybór dostawców,
  • monitorowanie zagrożeń w obszarze łańcucha dostaw i współpraca z zespołem przy opracowywaniu planów korygujących,
  • poszukiwanie nowych dostawców na rynku polskim i zagranicznym,
  • rozliczanie faktur zakupowych,
  • zapewnianie wsparcia organizacyjnego dla pozostałych działów firmy w zakresie dokonywanych zakupów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów zakupowych,
  • doświadczenie w pracy w systemie ERP,
  • umiejętności negocjacyjne i umiejętności komunikacyjne,
  • zdolności organizacyjne i analityczne,
  • samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy,
  • min. podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • znajomość procesu łańcucha dostaw,
  • orientacja na stałą optymalizację kosztów i innowacyjne rozwiązania.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w polskiej firmie oferującej kompletne technologie mycia przemysłowego,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku itp.),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Miejsce pracy: Lublin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.)”.

Różne stanowiska, duża firma.

Odkryj miejsce pracy idealne dla Ciebie. Dla nas ważny jesteś Ty i wartości, które wnosisz do firmy. Od montażysty, po eksperckie stanowiska - w Noyen doceniamy każdego pracownika. Rozwiń z nami Twoją karierę w działach: elektromontaż, serwis, logistyka i zakupy, planowanie i przygotowanie produkcji, montaż urządzeń, obróbka materiałowa, kadry i HR, marketing oraz finanse.

AAM
Borg Automotive
IFA
Koelner
Marelli
Phoenix Contact
Tenneco
Thoni Alutec
ZF