04 Gru 2020

Asystent ds. Wsparcia IT

Firma NOYEN Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów przemysłowych urządzeń myjących na rynku polskim, jak i właścicielem patentów dotyczących efektywnego mycia z wykorzystaniem technologii ultradźwiękowych i innowacyjnych preparatów chemicznych. Dodatkowo firma wykonuje inne urządzenia przemysłowe wyposażone w zaawansowane funkcje automatyczne i zrobotyzowane.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • administracja oprogramowaniem Teamcenter,
  • diagnoza oraz rozwiązywanie problemów IT, kierowanie komputerów oraz urządzeń mobilnych do serwisu w razie poważniejszych usterek,
  • techniczne wsparcie użytkowników sprzętu komputerowego, m.in. re-instalacja systemu oraz konfiguracja sterowników, instalacja oprogramowania w ramach posiadanych licencji,
  • optymalizacja oprogramowania i konfiguracja sprzętu komputerowego pod kątem zastosowań specjalnych,
  • diagnoza oraz rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami mobilnymi (telefony GSM),
  • utrzymywanie aktualnej ewidencji sprzętu IT i ewidencji licencji na oprogramowanie.

Wymagania:

  • znajomość podstawowego oprogramowania biurowego w stopniu pozwalającym na rozwiązywanie problemów użytkowników,
  • znajomość środowiska MS Windows 10,
  • wiedza na temat środowiska Android,
  • znajomość budowy sprzętu komputerowego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe informatyczne,
  • doświadczenie w administracji serwerami Linux i Windows,
  • certyfikat Comptia A+.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w polskiej firmie oferującej kompletne technologie mycia przemysłowego,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport i in.),
  • możliwość rozwoju w kierunku IT.

Miejsce pracy: Lublin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.)”

Różne stanowiska, duża firma.

Odkryj miejsce pracy idealne dla Ciebie. Dla nas ważny jesteś Ty i wartości, które wnosisz do firmy. Od montażysty, po eksperckie stanowiska - w Noyen doceniamy każdego pracownika. Rozwiń z nami Twoją karierę w działach: elektromontaż, serwis, logistyka i zakupy, planowanie i przygotowanie produkcji, montaż urządzeń, obróbka materiałowa, kadry i HR, marketing oraz finanse.

AAM
Borg Automotive
IFA
Koelner
Marelli
Phoenix Contact
Tenneco
Thoni Alutec
ZF