Kontakt
Noyen » Oferty pracy » MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
23 sty 2023

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Firma NOYEN Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów przemysłowych urządzeń myjących na rynku Polskim, jak i właścicielem patentów dotyczących efektywnego mycia z wykorzystaniem technologii ultradźwiękowych i innowacyjnych preparatów chemicznych. Dodatkowo firma wykonuje inne urządzenia przemysłowe wyposażone w zaawansowane funkcje automatyczne i zrobotyzowane.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • obsługa zamówień w systemie ERP,
  • składanie zamówień,
  • nadzorowanie terminowości realizacji zamówień,
  • opracowywanie raportów i wniosków, prezentowanie,
  • wsparcie techniczne i organizacyjne w zakresie procesu zakupowego dla pozostałych działów,
  • poszukiwanie i rekomendowanie dostawców.

Wymagania:

  • skrupulatność,
  • komunikatywność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
  • chęć uczenia się i rozwoju w strukturach zakupowych,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie kontaktu z Klientami,
  • znajomość j. polskiego (bardzo dobra) i j. angielskiego (komunikatywna)
  • zaangażowanie,
  • współpraca

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w polskiej firmie oferującej kompletne technologie mycia przemysłowego z zastosowaniem ultradźwięków
  • realna możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy
  • pakiet benefitów (opieka medyczna dla Pracownika i członków rodziny, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, świąteczne bony finansowe)
  • spotkania firmowe da Pracowników
  • !! dobrą kawę

Miejsce pracy: Lublin (strefa ekonomiczna)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zapraszamy na naszą stronę: www.noyen.com

Prosimy o zapoznanie się z Informacjami podstawowymi dotyczącymi przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w NOYEN Sp. z o.o., dostępnymi pod adresem: http://www.gt85.com.pl/praca/informacje-podstawowe-dotyczace-przetwarzania-danych-osobowych-kandydatow-do-pracy-w-gt85-polska-sp-z-o-o-z-siedziba-w-lublinie Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.

Oceń artykuł!
[Liczba ocen: 0 Średnia: 0]

Różne stanowiska, duża firma.

Odkryj miejsce pracy idealne dla Ciebie. Dla nas ważny jesteś Ty i wartości, które wnosisz do firmy. Od montażysty, po eksperckie stanowiska - w Noyen doceniamy każdego pracownika. Rozwiń z nami Twoją karierę w działach: elektromontaż, serwis, logistyka i zakupy, planowanie i przygotowanie produkcji, montaż urządzeń, obróbka materiałowa, kadry i HR, marketing oraz finanse.

AAM
Borg Automotive
IFA
Koelner
Marelli
Phoenix Contact
Tenneco
Thoni Alutec
ZF