Noyen » Oferty pracy » Technik Serwisu
29 styczeń 2021

Technik Serwisu

Firma NOYEN Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów przemysłowych urządzeń myjących na rynku polskim, jak i właścicielem patentów dotyczących efektywnego mycia z wykorzystaniem technologii ultradźwiękowych i innowacyjnych preparatów chemicznych. Dodatkowo firma wykonuje inne urządzenia przemysłowe wyposażone w zaawansowane funkcje automatyczne i zrobotyzowane.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:
• samodzielne wykonywanie zadań serwisowych maszyn,
• analiza usterek, rozwiązywanie problemów technicznych,
• uruchamianie nowych linii oraz modyfikacje istniejących,
• wykonywanie przeglądów okresowych oraz konserwacji sprzętu i urządzeń,
• zbieranie informacji o wadach i usterkach, udzielanie informacji zwrotnej, zaangażowanie w rozwiązywanie problemów wewnątrz organizacji,
• opracowanie raportów z prowadzonych prac,
• utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami.

Wymagania:
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
• uprawnienie SEP do 1 kV,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• doświadczenie w serwisie maszyn przemysłowych,
• znajomość mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki,
• umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych,
• umiejętność czytania rysunków technicznych,
• dyspozycyjność,
• czynne prawo jazdy kat. „B”,
• odpowiedzialność,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego,
• umiejętność odpowiedniego i skutecznego usuwania zaistniałych usterek i awarii w urządzeniach oraz instalacjach elektrycznych i pneumatyki,
• komunikatywność.

Mile widziane:
• doświadczenie w branży,
• umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• ciekawą pracę w polskiej firmie oferującej kompletne technologie mycia przemysłowego, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie wypoczynku, karta Multisport i in.),
• duże możliwości rozwoju.

Miejsce pracy: Lublin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.)”.

Różne stanowiska, duża firma.

Odkryj miejsce pracy idealne dla Ciebie. Dla nas ważny jesteś Ty i wartości, które wnosisz do firmy. Od montażysty, po eksperckie stanowiska - w Noyen doceniamy każdego pracownika. Rozwiń z nami Twoją karierę w działach: elektromontaż, serwis, logistyka i zakupy, planowanie i przygotowanie produkcji, montaż urządzeń, obróbka materiałowa, kadry i HR, marketing oraz finanse.

AAM
Borg Automotive
IFA
Koelner
Marelli
Phoenix Contact
Tenneco
Thoni Alutec
ZF